Svatby

Svatby

Váš svatební den zorganizujeme do nejmenších detailů. Od zapůjčení svatebních šatů, kadeřnických, aranžérských a dekorativních služeb.

Kompletní gastronomický servis jsme schopni poskytnout prakticky kdekoliv.

Jsme specialisté na svatby

Když jsme v roce 1992 otevřeli naši restauraci, tak naším prvním úkolem byla svatba naší sousedky. A právě ta, tak nějak odstartovala všechny ty ostatní svatby. Do dnešního dne jsme jich udělali mnoho, každým rokem se počet svateb, kterých jsme součástí navyšuje, a to jak u nás v restauraci, tak díky naší cateringové společnosti, v různých exterierech.

Každá svatba je pro nás jiná. Je důležité vědět, jaké má rodina zvyklosti, co preferují, co mají rádi a jaké dodržují diety. Na každé svatbě se potkají dvě rodiny a většinou až ten svatební den se začnou seznamovat. Proto si myslím, že zvolit správnou kapelu nebo DJ, je 80% výhry.

Spolupracujeme se svatebními koordinátory, nejlepšími cukráři, zahradníky a aranžéry. Velikou službou pro nevěsty je i naše dlouholetá spolupráce se svatebními salony a půjčovnami společenských šatů. Je to veliký den a nic by se nemělo podcenit.

Všechny svatby, které jsme dělali, měly své kouzlo. Jednu ze svateb jsme připravovali na stadioně Rytířů Kladno pro jednoho z kladenských hokejistů. Další zajímavá svatba, uspořádaná na pražském letišti v Ruzyni, byla pro slečnu z Pardubic. Spousta Sektu, jahod a fingers food bylo velkou atrakcí pro všechny cestující v odletové hale. Novomanželé se převlékli, zamávali a s úsměvem odletěli na dovolenou. Prostě neuvěřitelné, jak z pohádky.

Velice si vážím registrovaného partnerství dvou skvělých pánů, kteří se rozhodli využít našich služeb a my mohli být součástí jejich velkého dne.

Jednu ze svateb pojali novomanželé jako kloboukovou párty, dokonce i pejskové a kočičky chodili v kloboučkách. Já ale úplně nejvíc miluju svatby v domácím prostředí. Tyhle svatby dělají lidé, kteří mají rádi svůj domov, pozvou si spoustu kamarádů a všichni jsou v pohodě, protože jsou v prostředí, které je jim blízké. Naše práce je pak daleko jednodušší a konečný výsledek je perfektní.

Je mi ctí, že jsme mohli být tolikrát součástí různých svatebních oslav. Rád bych tímto článkem poděkoval všem, dnes již manželským párům, a popřál jim hodně zdraví, lásky a životní pohody do dalších let.

Pavel Eiselt

Translate »