Restaurace

Restaurace

Restaurace s počtem 46 míst nabízí široký sortiment jídelního lístku. Dominantou naší restaurace jsou tři akvária se sladkovodními rybami. Ke společné tabuli zde může usednout 44 hostů.

Bar

Bar s kapacitou 17 míst nabízí bohatý sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů a několik druhů míchaných koktejlů. Z teplých nápojů nabízíme několik různých úprav kávy, čajů a ochucených ovocných grogů. Kvalitu kávy zaručuje JACOBS Douwe Egberts dvěma druhy kvalitní zrnkové kávy.

Samozřejmostí jsou naše dárkové poukazy v hodnotách 300,-Kč, 500,-Kč, 750,-Kč a 1000,-Kč, které zakoupíte pouze u obsluhujícího personálu.

nahoru

Přísálí

Přísálí je součástí restaurace a přesto oddělený prostor s kapacitou 38 míst. Je zde možné pořádat rodinné oslavy. Můžeme zde stavět tabule do 30 hostů u společného stolu. Součástí přísálí je samostatná toaleta, přizpůsobená pro vozíčkáře. Je zde i přebalovací pult a dětský koutek s dřevěnými vláčky. Přísálí je skvělý prostor pro firemní akce a školení.

Balkónovými dveřmi vede přímý přístup na zahrádku, který slouží zároveň jako vstup pro handicapované a vozíčkáře.

nahoru

Salonek

Salónek s kapacitou 24 osob a možností slavnostních tabulí do 22 hostů u společného stolu nabízí úplně oddělený prostor pro různá školení, rodinné události, pohřební hostiny atd. Salónek je v suterénních prostorách a vaši hosté zde mohou ocenit klid, kdy nejsou rušeni okolními hosty.

nahoru

Zahrádka

S kapacitou 30 míst nabízí naše restaurace posezení u venkovního akvária se sladkovodními rybami. Akvárium s celoročním provozem je krásnou kulisou každé vaší rodinné oslavy. Venkovní prostory často využíváme pro grilování při různých oslavách nebo svatbách.

nahoru

Translate »